Будинок № 16/1

Консультація

ЗАСЕЛЕННЯ!

Клубний будинок «PREMIER»

Престиж і комфорт

Клубний будинок «PREMIER» є окрасою житлового комплексу «Кришталеві Джерела». Це клубний будинок, в якому гармонійно поєднуються сучасна архітектура та природнє середовище. «PREMIER» стане Вашим особистим простором, де Ви зможете відчути комфорт європейського міста у поєднанні з енергією природи Феофанії.

У будинку представлені 1-, 2-, 3-кімнатні квартири з панорамними видами на парк Феофанія. У 5-поверховому будинку представлена колекція кращих планувальних рішень для 45 унікальних квартир з індивідуальним опаленням. Власна, закрита для сторонніх, територія облаштована для неспішних прогулянок та відпочинку на лоні природи!

Кращий природний ресурс Києва - парк Феофанія

Родзинкою клубного будинку «PREMIER» є його розташування. Будинок знаходиться безпосередньо на межі з садово-парковим комплексом Феофанія (152 га), відомого своїм каскадом озер і неповторним ландшафтом. Щодня насолоджуватися чистим лісовим повітрям, милуватися віковими дубами з власних балконів - це рідкісна можливість для жителів мегаполісу! Поруч - історичні та святі місця - Свято-Пантелеймонівський собор, а також павільйон з джерелами кришталевої цілющої води.

Турбота як сервіс

Клубний будинок «PREMIER» має приватну закриту територію з закріпленими на ній паркомісцями. Заїзд до будинку полягає через власний шлагбаум. Здійснюється охорона території комплексу «24/7», працює відеоспостереження, IP-домофонія, двосторонній зв’язок з пунктом охорони та цілодобова диспетчерська служба.

Квартири

Секція
Поверх
Кімнат
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Ціна, грн
Статус

Також у продажу є комори метражем від 2.07 м2 до 15 м2 за ціною від 22 500 грн/м2 та комерційна нерухомість від 34,88 м2 до 230,44 м2 за ціною від 35 000 грн/м2. З плануванням і наявністю вільних приміщень Ви можете ознайомитися у відділі продажів по тел. 044 35-555-53.