Будинок №63

Консультація

ЗАСЕЛЕННЯ!

КЛУБНИЙ БУДИНОК «ПАРКОВИЙ»

ПРЕСТИЖ І КОМФОРТ. ОСОБЛИВИЙ СТИЛЬ ЖИТТЯ

Престижний клубний будинок «ПАРКОВИЙ» розташований в кварталі бізнес-класу «Феофанія-Park», що входить до складу житлового комплексу «Кришталеві джерела». Унікальний клубний будинок розрахований всього на 37 квартир. У будинку представлені 1-, 2-, 3-, 4-кімнатні квартири з панорамними видами на Хотівський ліс та ландшафтний парк. Будинок легко впізнати по елегантному та стильному фасаду. Сучасна класична архітектура, стримана кольорова гама, декоративні елементи, панорамні вікна, високі стелі (від 3 м) підкреслюють високий статус будинку.

КРАЩИЙ ПРИРОДНИЙ РЕСУРС КИЄВА - ПАРК ФЕОФАНІЯ

Будинок розташований на першій лінії від Хотівського лісу (160 га), в пішохідній доступності знаходиться садово-парковий комплекс Феофанія (152 га), відомий своїм каскадом озер і неповторним ландшафтом.

До послуг мешканців закладено власний парк з пішохідним світлодинамічним фонтаном і зонами відпочинку. Неповторний дизайн території розроблений провідними ландшафтними дизайнерами. Тут можна насолодитися неспішною прогулянкою по «саду ароматів», прогулятися по доріжках попід лісом та й у самому лісі, пройтися по променадній алеї вздовж фонтану, відпочити у затишних кав’ярнях. Пограти з малюками можна на сучасних дитячих майданчиках. Підтримувати спортивну форму мешканці зможуть на спортивних майданчиках, також до їх послуг фітнес-центр у близькості від будинку.

Оточення унікальної природи, власний ландшафтний парк з променадом, тихими зонами відпочинку та дитячими майданчиками, а також продумана до дрібниць інфраструктура нашого комплексу створює затишок та комфорт проживання. До ділового центру Києва 10-15 хвилин. Поруч столичні об’єкти інфраструктури: ТРЦ Магелан, ТРЦ Respublika Park, Art Mall, Атмосфера, музей Пирогово, виставковий центр ВДНГ.

ДИЗАЙН БУДИНКУ

Розроблено авторський дизайн-проєкт будинку, холів і місць загального користування. Оздоблення виконано сучасними матеріалами кращих європейських виробників. Будинок обладнаний безшумним та безпечним ліфтом з дизайнерським оформленням кабіни. Енергоефективне панорамне скління забезпечує високий рівень інсоляції при максимальній економії тепла. При створенні проєкту комплексу була знайдена оптимальна комбінація дизайнерських і технологічних рішень.

ТУРБОТА ЯК СЕРВІС

Клубний будинок «ПАРКОВИЙ» має закриту територію із закріпленими на ній паркомісцями. Заїзд до будинку полягає через власний шлагбаум. Здійснюється охорона території комплексу «24/7», працює відеоспостереження, IP-домофонія, двосторонній зв’язок з пунктом охорони та цілодобова диспетчерська служба.

Квартири

Секція
Поверх
Кімнат
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Ціна, грн
Статус

Також у продажу є комори метражем від 2.07 м2 до 15 м2 за ціною від 22 500 грн/м2 та комерційна нерухомість від 34,88 м2 до 230,44 м2 за ціною від 35 000 грн/м2. З плануванням і наявністю вільних приміщень Ви можете ознайомитися у відділі продажів по тел. 044 35-555-53.