Будинок №64

Консультація

ЗАСЕЛЕННЯ!

КЛУБНИЙ БУДИНОК «SYMBOL»

ПРЕСТИЖ І КОМФОРТ

Клубний будинок «SYMBOL» поповнив колекцію преміальних квартир в ЖК «Кришталеві джерела». Будинок розташовано в кварталі бізнес-класу Феофанія-Park», що входить до складу житлового комплексу «Кришталеві джерела» (Голосіївський р-н). Вас приємно вразить пряме сусідство будинку з мальовничим Хотівським лісом і захоплюючі види з панорамних вікон.

«SYMBOL» - унікальний будинок клубного формату на 84 квартири. Представлено широкий ряд планувальних рішень для престижних 1-,2-,3-кімнатних квартир. Також пропонуємо ексклюзивні дворівневі квартири з панорамними терасами на Хотівський ліс та ландшафтний парк з фонтаном, а також квартири з патіо (0,2 га), які є новим трендом міського житла і ідеально підійдуть для відпочинку і зустрічей з друзями. Така нерухомість надасть можливість відчути переваги заміського життя у поєднанні з доступністю міської інфраструктури.

ДИЗАЙН БУДИНКУ

Розроблено авторський дизайн-проєкт будинку, холів і місць загального користування. Оздоблення виконано сучасними матеріалами кращих європейських виробників. Будинок обладнаний безшумним та безпечним ліфтом з дизайнерським оформленням кабіни. Енергоефективне панорамне скління забезпечує високий рівень інсоляції при максимальній економії тепла. Стильна архітектура будинку, вишуканий дизайн лобі та просторих холів підкреслять Вашу неординарність та гарний смак.

Житло такого формату - це не лише можливість втілити всі свої креативні ідеї в інтер’єрі, а й стати власником унікальної нерухомості, адже пропозиція таких квартир на ринку столичної нерухомості - явище непересічне.

ТУРБОТА ЯК СЕРВІС

Клубний будинок «SYMBOL» має закриту територію із закріпленими на ній паркомісцями. Заїзд до будинку полягає через власний шлагбаум. Здійснюється охорона території комплексу «24/7», працює відеоспостереження, IP-домофонія, двосторонній зв’язок з пунктом охорони та цілодобова диспетчерська служба.

Квартири

Секція
Поверх
Кімнат
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Ціна, грн
Статус

Також у продажу є комори метражем від 2.07 м2 до 15 м2 за ціною від 22 500 грн/м2 та комерційна нерухомість від 34,88 м2 до 230,44 м2 за ціною від 35 000 грн/м2. З плануванням і наявністю вільних приміщень Ви можете ознайомитися у відділі продажів по тел. 044 35-555-53.