Будинок №94

Консультація

ЗАСЕЛЕННЯ!

КЛУБНЫЙ ДОМ "CRYSTAL"

ПРЕСТИЖ І КОМФОРТ

Престижний клубний будинок «CRYSTAL» - розташований в кварталі бізнес-класу «Феофанія-Park», що входить до складу житлового комплексу «Кришталеві джерела» (Голосіївский р-н). «CRYSTAL» - це унікальний будинок клубного формату, розрахований всього на 38 квартир. У будинку представлені 1-, 2-, 3-, 4-кімнатні квартири з просторими та комфортними плануваннями, а також статусні дворівневі квартири з панорамними терасами на Хотівський ліс або ландшафтний парк з фонтаном. Будинок легко впізнати по елегантному та стильному фасаду. Сучасна класична архітектура, стильна кольорова гама, декоративні елементи, панорамні вікна, високі стелі (від 3 м) підкреслюють високий статус будинку.

ЛОКАЦІЯ

Будинок «CRYSTAL» оточує прекрасний Хотівський ліс (160 га), в пішохідній досяжності знаходиться садово-парковий комплекс «Феофанія» (152 га), відомий своїм каскадом озер і неповторним ландшафтом.

До послуг мешканців закладено власний парк з пішохідним світлодинамічним фонтаном і зонами відпочинку. Неповторний дизайн території розроблений провідними ландшафтними дизайнерами. Тут можна прогулятися по доріжках попід лісом та й у самому лісі, пройтися по променадній алеї вздовж фонтану, відпочити у затишних кав’ярнях. Пограти з малюками можна на сучасних дитячих майданчиках. Підтримувати спортивну форму мешканці зможуть на спортивних майданчиках, також до їх послуг фітнес-центр у близькості від будинку. Поруч столичні об’єкти інфраструктури: ТРЦ «Магелан», ТРЦ «Respublika Park», «Art Mall», «Атмосфера», музей «Пирогово», виставковий центр «ВДНГ». 10-15 хв. до ділового центру Києва.

ДИЗАЙН БУДИНКУ

Розроблено авторський дизайн-проєкт будинку, холів і місць загального користування. Оздоблення виконано сучасними матеріалами кращих європейських виробників. Будинок обладнаний безшумним та безпечним ліфтом з дизайнерським оформленням кабіни. Енергоефективне панорамне скління забезпечує високий рівень інсоляції при максимальній економії тепла. При створенні проєкту комплексу була знайдена оптимальна комбінація дизайнерських і технологічних рішень.

ТУРБОТА ЯК СЕРВІС

Клубний будинок «CRYSTAL» має закриту територію із закріпленими на ній паркомісцями. Заїзд до будинку полягає через власний шлагбаум. Здійснюється охорона території комплексу «24/7», працює відеоспостереження, IP-домофонія, двосторонній зв’язок з пунктом охорони та цілодобова диспетчерська служба.

Квартири

Секція
Поверх
Кімнат
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Ціна, грн
Статус

Також у продажу є комори метражем від 2.07 м2 до 15 м2 за ціною від 22 500 грн/м2 та комерційна нерухомість від 34,88 м2 до 230,44 м2 за ціною від 35 000 грн/м2. З плануванням і наявністю вільних приміщень Ви можете ознайомитися у відділі продажів по тел. 044 35-555-53.