Будинок №35

ОСОБЛИВИЙ СТИЛЬ ЖИТТЯ

БІЗНЕС КЛАС. ПРЕСТИЖ І КОМФОРТ

СТАДІЯ - ЗАСЕЛЕННЯ

Локація. Кращій природний ресурс Києва

Будинок бізнес-класу розташований у клубному кварталі, в найзеленішому куточку Києва – мальовничій Феофанії в оточенні унікальної природи. Щоденно насолоджуватися чистим лісовим повітрям – це рідкісна можливість для жителів мегаполіса! Будинок оточує прекрасний Хотівський ліс (160 га), у пішохідній досяжності знаходиться садово-парковий комплекс Феофанія (152га), відомий своїм каскадом озер і неповторним ландшафтом. Поряд - історичні й святі місця – Свято - Пантелеймонівський собор, а також павільйон з джерелами кришталевої цілющої води.

Бізнес-клас

Забудовнику вдалося органічно вписати в живописне природне середовище Феофаніі елегантні будинки клубного кварталу, надавши пріоритет малоповерховій забудові. До слова, сьогодні в Європі, саме вона визнана «золотим стандартом» житла. Будинок легко впізнати по елегантному та стильному фасаду. Класична архітектура фасаду, кольорова гама, декоративні елементи, панорамні вікна підкреслюють високий статус будинку. Оточення унікальної природи, сквер з зонами відпочинку, продумана до дрібниць інфраструктура нашого комплексу створює затишок та комфорт проживання.

Квартири

Секція
Поверх
Кімнат
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Ціна, грн
Статус

Також у продажу є комори метражем від 2.07 м2 до 15 м2 за ціною від 22 500 грн/м2 та комерційна нерухомість від 34,88 м2 до 230,44 м2 за ціною від 35 000 грн/м2. З плануванням і наявністю вільних приміщень Ви можете ознайомитися у відділі продажів по тел. 044 35-555-53.

Квартири - Будинок №35

 

План 2-3 поверхів

БУДИНКИ БІЗНЕС-КЛАСУ