Будинок №36

ОСОБЛИВИЙ СТИЛЬ ЖИТТЯ

БІЗНЕС КЛАС. ПРЕСТИЖ І КОМФОРТ

СТАДІЯ - ЗАСЕЛЕННЯ

Будинок бізнес-класу №36 розташований в клубному кварталі «Феофанія -Park» в мальовничій Феофанії (Голосіївський р-н). Будинок оточений прекрасним Хотівським лісом (160 га), в пішій доступності знаходиться садово-парковий комплекс Феофанія (152 га), відомий своїм каскадом озер і неповторним ландшафтом. Поруч - історичні та святі місця - Свято - Пантелеймонівський собор, а також павільйон з джерелами кришталевої цілющої води. Щодня насолоджуватися чистим лісовим повітрям - це рідкісна можливість для жителів мегаполісу!

Забудовнику вдалося органічно вписати в мальовниче природне середовище Феофанії елегантні будинки клубного кварталу, надавши пріоритет малоповерхової забудови. До слова, сьогодні в Європі, саме вона визнана «золотим стандартом» житла. Будинок легко дізнатися по елегантному та стильному фасаду. Класична архітектура фасаду, колірна гамма, декоративні елементи, панорамні вікна підкреслюють високий статус будинку. Оточення унікальної природи, сквер з зонами відпочинку, продумана до дрібниць інфраструктура нашого комплексу створює затишок і комфорт проживання.

У будинках представлені 1-, 2-кімнатні квартири з панорамними видами, а також дворівневі квартири. Висота стелі від 3 м. Будинки - 5 поверхів. Закріплені паркомісця.

На території житлового комплексу «Кришталеві джерела» передбачена власна інфраструктура: медичні установи, банки, мінімаркети, супермаркет «BILLA», салони краси, кафе. Поруч знаходяться - дитячі садки, школа, спортивні центри, центри розвитку для дітей, ресторан.

До послуг майбутніх мешканців неповторний ландшафтний дизайн території, розроблений фахівцями Ботанічного саду. Тут можна насолодитися неспішною прогулянкою по «саду ароматів», прогулятися по доріжках уздовж лісу, пограти з дітьми на дитячому майданчику або відпочити біля фонтану на головній площі.

Квартири

Секція
Поверх
Кімнат
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Ціна, грн
Статус

Також у продажу є комори метражем від 2.07 м2 до 15 м2 за ціною від 22 500 грн/м2 та комерційна нерухомість від 34,88 м2 до 230,44 м2 за ціною від 35 000 грн/м2. З плануванням і наявністю вільних приміщень Ви можете ознайомитися у відділі продажів по тел. 044 35-555-53.

Скачайте

Квартири - Будинок №36

План 2-3 поверхів

БУДИНКИ БІЗНЕС-КЛАСУ