Будинок №63

Консультація

ОСОБЛИВИЙ СТИЛЬ ЖИТТЯ

СТАДІЯ - ЗАСЕЛЕННЯ

ЛОКАЦІЯ.

Престижний клубний будинок № 63 розташовано в кварталі бізнес-класу «Феофанія -Park», що входить до складу житлового комплексу «Кришталеві джерела» (Голосіївский р-н). Це самодостатній міський комплекс з власною інфраструктурою на території понад 40 га.

БІЗНЕС КЛАС. ПРЕСТИЖ І КОМФОРТ

Унікальний будинок клубного формату розрахований на 37 квартир. У будинку представлені 1-, 2-, 3-, 4-кімнатні квартири з панорамними видами на Хотівський ліс і ландшафтний парк. Будинок легко впізнати по елегантному та стильному фасаду. Сучасна класична архітектура та кольорова гама, декоративні елементи, панорамні вікна високі стелі (від 3 м), підкреслюють високий статус будинку. Оточення унікальної природи, власний ландшафтний парк з променадом, тихими зонами відпочинку та дитячими майданчиками, а також продумана до дрібниць інфраструктура нашого комплексу створює затишок та комфорт проживання.

КРАЩІЙ ПРИРОДНИЙ РЕСУРС КИЄВА - ПАРК ФЕОФАНІЯ.

Будинок розташований на першій лінії від Хотівського лісу (160 га), в пішохідній доступності знаходиться садово-парковий комплекс Феофанія (152га), відомий своїм каскадом озер і неповторним ландшафтом.

БЛАГОУСТРІЙ

До послуг майбутніх жителів закладено власний парк з фонтаном і зонами відпочинку. Неповторний ландшафтний дизайн території розроблений провідними ландшафтними дизайнерами. Тут можна насолодитися неспішною прогулянкою по «саду ароматів», прогулятися по доріжках уздовж лісу, пограти з дітьми на сучасному дитячому майданчику або відпочити біля фонтану на головній площі.

ДИЗАЙН

Дизайнерське оформлення холів і місць загального користування здійснено сучасними оздоблювальними матеріалами. Безшумні і безпечні ліфти з дизайнерським оформленням кабіни.

ТУРБОТА ЯК СЕРВІС

Будинки клубного кварталу «Феофанія -Park» мають закриту територію зі закріпленими на ній паркомісцями. Цілодобова охорона території комплексу «24/7», відеоспостереження. IP- домофонія. Двосторонній зв'язок з пунктом охорони. Цілодобова диспетчерська служба.

РОЗТАШУВАННЯ

Клубний будинок розташований в Києві в 7 хвилинах від метро Теремки. Поруч столичні об'єкти інфраструктури: ТРЦ Магелан, OceanPlaza, Art Mall, Атмосфера, музей Пирогово, виставковий центр ВДНГ. 10-15 хвилин до ділового центру Києва.

КОЛЕКЦІЯ КРАЩІХ ПЛАНУВАЛЬНИХ РІШЕНЬ

Квартири

Секція
Поверх
Кімнат
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Ціна, грн
Статус

Також у продажу є комори метражем від 2.07 м2 до 15 м2 за ціною від 22 500 грн/м2 та комерційна нерухомість від 34,88 м2 до 230,44 м2 за ціною від 35 000 грн/м2. З плануванням і наявністю вільних приміщень Ви можете ознайомитися у відділі продажів по тел. 044 35-555-53.