Будинок №94

Консультація

КЛУБНЫЙ ДОМ "CRYSTAL"

БІЗНЕС КЛАС. ПРЕСТИЖ І КОМФОРТ

Найпрестижніший клубний будинок "CRYSTAL" розташований в кварталі бізнес-класу «Феофанія -Park», що входить до складу житлового комплексу «Кришталеві джерела». Будинок оточує прекрасний Хотівський ліс (160 га), в пішохідній доступності знаходиться садово-парковий комплекс Феофанія (152га), відомий своїм каскадом озер і неповторним ландшафтом.

Унікальний будинок клубного формату і розрахований всього на 38 квартир. 7 поверхів. У будинку представлені 1-, 2-, 3-, 4-кімнатні квартири з панорамними видами на Хотівський ліс і парк. Просторі та комфортні планування квартир, високі стелі, панорамні вікна. Квартири, розташовані на першому поверсі, мають свої власні затишні дворики. А ексклюзивні дворівневі квартири і квартири, розташовані на 7 поверсі, мають просторі видові тераси. Закріплені паркомісця.

До послуг майбутніх жителів закладено власний парк з фонтаном і зонами відпочинку. Неповторний ландшафтний дизайн території розроблений провідними ландшафтними дизайнерами. Тут можна насолодитися неспішною прогулянкою по «саду ароматів», прогулятися по доріжках уздовж лісу, пограти з дітьми на сучасному дитячому майданчику або відпочити біля фонтану на головній площі. За 10-15 хвилин жителі кварталу зможуть дістатися до центру столиці і таких ТРЦ як Магеллан, OceanPlaza, Art Mall, Атмосфера.

Квартири

Секція
Поверх
Кімнат
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Ціна, грн
Статус

Також у продажу є комори метражем від 2.07 м2 до 15 м2 за ціною від 22 500 грн/м2 та комерційна нерухомість від 34,88 м2 до 230,44 м2 за ціною від 35 000 грн/м2. З плануванням і наявністю вільних приміщень Ви можете ознайомитися у відділі продажів по тел. 044 35-555-53.