консультація

Четверта черга-
заселення!

введено в експлуатацію!

Четверта черга сучасного житлового комплексу «Кришталеві джерела" розташована вздовж ландшафтного садово-паркового комплексу «Феофанія» (152 га). Забудовнику вдалося органічно вписати в мальовниче природне середовище Феофанії елегантні будинки середньо-поверхової висотності з власною інфраструктурою.

Середньо-поверхова квартальна забудова в ЖК «Кришталеві джерела» надає унікальну можливість мати свій власний життєвий простір, забезпечує підвищений комфорт і безпеку проживання. В Європі, саме клубна середньо-поверхова забудова вже давно визнана «золотим стандартом» житла.

Квартал клубного типу знаходиться під цілодобовою охороною. Двори клубного кварталу четвертої черги також повністю закриті для сторонніх, облаштовані зеленими зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками. До послуг мешканців кварталу як власна торгівельна галерея, так і повна інфраструктура комплексу - супермаркети, ресторани, кав'ярні, медичні установи, відділення банків, салони краси, освітня мережа "КРІСТАЛ".

Крім того, прямо біля будинків розташований прекрасний парк, поряд джерела цілющої питної води і алеї, що ведуть до каскадів озер парку «Феофанія».

Неподалік розташовано все, що необхідно для повноцінного життя – станція метро Теремки, ТРЦ Республіка парк, Магелан, Виставковий центр (ВДНГ), музей під відкритим небом Пирогово. За 10-15 хвилин мешканці комплексу зможуть дістатися до центра столиці та таких ТРЦ як «OceanPlaza», «ArtMall», «Атмосфера».

Клубні квартали ЖК "Кришталеві джерела" - це житло комфорт та бізнес класу. Чудові пейзажі, лісове повітря та міська інфраструктура робить житловий комплекс унікальним місцем для життя!

Читати повністю