Будинок 16/1

Клубний дім «CRYSTAL PREMIER»

Представляємо «CRYSTAL PREMIER» - гордість житлового комплексу "Кришталеві джерела", з повним пакетом документів, введений в експлуатацію.

Концепція

Клубний будинок, в якому гармонійно поєднані сучасна архітектура і престижне зелене середовище парку Феофанія. Це ексклюзивний проект з апартаментами класу «бізнес», відрізняється продуманою інфраструктурою та організацією особливих умов проживання. Ми хочемо, щоб «CRYSTAL PREMIER» став особистим простором, де Ви будете щасливі в єднанні з природою, поруч з парком Феофанія, який по праву вважається одним з наймальовничіших в Києві.

Будівля виконана в гармонійно архітектурному стилі, побудовано з червоної цегли з впровадженням натуральних оздоблювальних матеріалів, природного каменю. Особливу увагу приділено культурі парадного входу, фасадної склінню і внутрішнього оздоблення будинку. Територія облаштована за правилами садово-паркового мистецтва, тут все продумано, всі об'єкти знаходяться на «своїх» місцях. Родзинкою клубного будинку є атмосферне єднання з природою у оточенні парка Феофанія. Ви будете слухати спів птахів, вдихати свіже повітря, наповнене запахом лісу і квітів.

У будинку представлені 1-, 2-, 3-кімнатні квартири з панорамними видами на парк Феофанія. У 5-поверховому будинку всього 45 квартир. Просторі апартаменти з високими стелями від 3 м. Великі панорамні вікна в підлогу. Безшумний та безпечний ліфт. Власна закрита упорядкована територія з фіксованими паркомісцями. Індивідуальне опалення в квартирах. У цокольному поверсі розміщені приміщення під міні-маркет, ресторан, фітнес центр, хімчистку, медкабінет, офіси з окремими входами тощо.

Квартири

Секція
Поверх
Кімнат
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Ціна, грн
Статус

Скачайте

Квартири - Будинок №16/1

БУДИНКИ БІЗНЕС-КЛАСУ

Дом 1

Дом 2