Будинок № 16/1

Консультація

ЗАСЕЛЕННЯ!

Клубний будинок «PREMIER»

Елітний клубний будинок «PREMIER» - гордість житлового комплексу "Кришталеві джерела", з повним пакетом документів, введений в експлуатацію.

Концепція

Клубний будинок, в якому гармонійно поєднані сучасна архітектура і престижне зелене середовище парку Феофанія. Це ексклюзивний проект з апартаментами класу «бізнес», відрізняється продуманою інфраструктурою та організацією особливих умов проживання. Ми хочемо, щоб «PREMIER» став особистим простором, де Ви будете щасливі в єднанні з природою, поруч з парком Феофанія, який по праву вважається одним з наймальовничіших в Києві.

Будівля виконана в гармонійно архітектурному стилі, побудовано з червоної цегли з впровадженням натуральних оздоблювальних матеріалів, природного каменю. Особливу увагу приділено культурі парадного входу, фасадної склінню і внутрішнього оздоблення будинку.

Територія облаштована за правилами садово-паркового мистецтва. Родзинкою клубного будинку є унікальне єднання з природою, адже він розташований в безпосередній близькості від парку Феофанія. Ви будете слухати спів птахів, вдихати свіже повітря, наповнене запахом лісу.

У будинку представлені 1-, 2-, 3-кімнатні квартири з панорамними видами на парк Феофанія. У 5-поверховому будинку всього 45 квартир. Просторі апартаменти з високими стелями від 3 м. Великі панорамні вікна в підлогу. Безшумним і безпечний ліфт. Власна закрита упорядкована територія з фіксованими паркомісцями. Індивідуальне опалення в квартирах. У цокольному поверсі розміщені приміщення під міні-маркет, ресторан, фітнес центр, хімчистку, медкабінет, офіси з окремими входами.

Квартири

Секція
Поверх
Кімнат
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Ціна, грн
Статус

Також у продажу є комори метражем від 2.07 м2 до 15 м2 за ціною від 22 500 грн/м2 та комерційна нерухомість від 34,88 м2 до 230,44 м2 за ціною від 35 000 грн/м2. З плануванням і наявністю вільних приміщень Ви можете ознайомитися у відділі продажів по тел. 044 35-555-53.