Будинок №17

Консультація

ЗАСЕЛЕННЯ!

Локація. Кращий природний ресурс Києва

Монолітно-каркасний будинок №17 (будівельний номер) комфорт - класу, розташований в клубному кварталі в мальовничій Феофанії. Бонус до квартири - неймовірна природа Феофанії: парк, ліс, озера. Щодня насолоджуватися чистим лісовим повітрям - це рідкісна можливість для жителів мегаполісу! У пішої доступності від будинку знаходиться садово-парковий комплекс Феофанія (152 га), відомий своїм каскадом озер і неповторним ландшафтом. Поруч - історичні та святі місця - Свято - Пантелеймонівський собор, а також павільйон з джерелами кришталевої цілющої води.


Комфорт-клас

Забудовнику вдалося органічно вписати в мальовничу природне середовище Феофанії елегантні мало та середньо поверхові будиноки. До слова, сьогодні в Європі, саме вона визнана «золотим стандартом» житла. Будиноки легко впізнати по елегантному та стильному фасаду. Оточення унікальної природи, сквер з зонами відпочинку, продумана до дрібниць інфраструктура нашого комплексу створюють затишок і комфорт проживання.

У будинку представлені 1, 2, 3-кімнатні квартири, смарт-квартири. Перша лінія від парку "Феофанія".Квартири

Секція
Поверх
Кімнат
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Ціна, грн
Статус

Також у продажу є комори метражем від 2.07 м2 до 15 м2 за ціною від 22 500 грн/м2 та комерційна нерухомість від 34,88 м2 до 230,44 м2 за ціною від 35 000 грн/м2. З плануванням і наявністю вільних приміщень Ви можете ознайомитися у відділі продажів по тел. 044 35-555-53.