Будинок №18

Будинок №18

Пусконалагоджувальні роботи

Локація. Кращий природний ресурс Києва

Цегляний будинок №18 (будівельний номер) комфорт - класу, розташований в клубному кварталі в мальовничій Феофанії. Бонус до квартирі- неймовірна природа Феофанії: парк, ліс, озера. Щодня насолоджуватися чистим лісовим повітрям - це рідкісна можливість для жителів мегаполісу! У пішої доступності від будинку знаходиться садово-парковий комплекс Феофанія (152 га), відомий своїм каскадом озер і неповторним ландшафтом. Поруч - історичні та святі місця - Свято - Пантелеймонівський собор, а також павільйон з джерелами кришталевої цілющої води.


Комфорт-клас

Забудовнику вдалося органічно вписати в мальовничу природне середовище Феофанії елегантні мало та середньо поверхові будиноки. До слова, сьогодні в Європі, саме вона визнана «золотим стандартом» житла. Будиноки легко впізнати по елегантному та стильному фасаду. Оточення унікальної природи, сквер з зонами відпочинку, продумана до дрібниць інфраструктура нашого комплексу створюють затишок і комфорт проживання.

У будинку представлені 1- та 2-кімнатні квартири , а також дворівневі квартири з панорамними видами на парк "Феофанія".Квартири

Секція
Поверх
Кімнат
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Ціна, грн
Статус

Скачайте

Квартири - Будинок №18

План 2-4 поверхів

План 5-6 поверхів

БУДИНКИ БІЗНЕС-КЛАСУ