Будинок №25

Консультація

ЗАСЕЛЕННЯ!

Локація.  Кращий природний ресурс Києва

Цегляний будинок №25 (будівельний номер) комфорт – класу.  Розташований в клубному кварталі, в самому зеленому куточку Києва-мальовничій Феофанії в оточенні унікальної природи. Щодня насолоджуватися чистим лісовим повітрям - це рідкісна можливість для жителів мегаполісу! В пішій доступності від будинку знаходиться садово-парковий комплекс "Феофанія" (152 га), відомий своїм каскадом озер і неповторним ландшафтом. Поруч– історичні та Святі місця– Свято-Пантелеймонівський собор, а також павільйон з джерелами кришталевої цілющої води.

Комфорт-клас

Забудовнику вдалося органічно вписати в мальовниче природне середовище Феофанії елегантні мало і середньо поверхові будинки (5-9 поверхів). До слова, сьогодні в Європі, саме вона визнана«золотим стандартом» житла. Будинки легко дізнатися по стильному фасаду. Оточення унікальної природи, сквер з зонами відпочинку, продумана до дрібниць інфраструктура нашого комплексу створюють затишок і комфорт проживання.

У будинку представлені 1-і 2-кімнатні квартири з панорамними видами на парк "Феофанія".

Квартири

Секція
Поверх
Кімнат
Площа, м2
Ціна, грн/м2
Ціна, грн
Статус

Також у продажу є комори метражем від 2.07 м2 до 15 м2 за ціною від 22 500 грн/м2 та комерційна нерухомість від 34,88 м2 до 230,44 м2 за ціною від 35 000 грн/м2. З плануванням і наявністю вільних приміщень Ви можете ознайомитися у відділі продажів по тел. 044 35-555-53.

Квартири - Будинок №25

План 2-5 поверхів