консультація

Шоста черга-
заселення розпочато!

введено в експлуатацію!

Будинки шостої черги сучасного ЖК «Кришталеві джерела» розташовані в безпосередній близькості від історичної Феофанії. Це новий клубний квартал middle-height, що має унікальну локацію. Він розташувався вздовж садово-паркового комплексу Феофанія в Голосіївському районі, в одному з найзеленіших районів Києва, в 15-ти хв від історичного центру міста.

Надихайся мальовничою природою Феофаніі у поєднанні з повним міським комфортом подаль від галасу мегаполіса. Новий клубний квартал має середньо поверхову забудову, що забезпечує підвищений комфорт проживання і дарує можливість єднання з природою, а також надихає на здоровий спосіб життя. Іфраструктура та місце розташування будинків 6 черги ретельно продумані, що забезпечує безпеку та комфорт проживання.

КОМФОРТ ПРОЖИВАННЯ

ЖК "Кришталеві джерела" має унікальну локацію. Він розташований в тихому зеленому районі Феофанії, ландшафтна частина парку добре проглядається з вікон квартир 5-9 поверхів, і всього в декількох хвилинах - зручна транспортна розв'язка. Поруч є все для повноцінного життя: станції метро Теремки та Іподром, ТРЦ Respublika Park, Магелан, Виставковий центр (ВДНГ), музей під відкритим небом Пирогово, школи і садки, ресторани і кафе. За 10-15 хвилин жителі комплексу зможуть дістатися до центру столиці і таких ТРЦ як «OceanPlaza», «ArtMall», «Атмосфера».

Безпека території забезпечена відеоспостереженням (24/7), пропускною системою в'їзду / входу, спеціалізованої охороною.

Інфраструктура

Жителі будинків 6 черги мають можливість користуватися розвиненою інфраструктурою мікрорайону і власною інфрастуктурою ЖК "Кришталеві джерела". До послуг жителів: початкова школа, приватні дитячі садочки, супермаркет, медичні заклади, кафе та ресторани, відділення банків, магазини, салони краси, спортивні клуби та інше. У будинку №1 6 черги передбачені комерційні приміщення з вільним доступом для створення додаткової інфраструктури.

Читати повністю