ДЛЯ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ НА ЖИТЛО:

ЖК "Кришталеві джерела" повідомляє, що учасники програм грошової компенсації на житло Управління соціального захисту населення та інших державних програм можуть здійснити купівлю готового житла з правом власності, заощадивши на цьому до 10%. Можлива покупка в кредит на 24 місяці.

Деталі у відділі продажу 0443555553.

УМОВИ ПРИДБАННЯ У ЖК "КРИШТАЛЕВІ ДЖЕРЕЛА"

Шановні покупці!

ЖК «Кришталеві джерела» - це унікальний комплекс, де зручність і функціональність сучасного житла гармонійно поєднуються із заповідною природою Феофанії. Унікальний ландшафт, дивовижні види і повний міський комфорт - все це можна зустріти тільки у нас, в ЖК «Кришталеві джерела».

Продаж квартир здійснюється за Договором переуступки прав учасника фонду фінансування будівництва, створених ТОВ «ФК ПРАЙМ», ТОВ «ФК СІСТЕМІНВЕСТ».  

КУПIВЛЯ КВАРТИРИ ПРИ 100% ОПЛАТІ:

 КУПIВЛЯ КВАРТИРИ У РОЗСТРОЧКУ:

ДЕРЖАВНА ПРОГРАМА ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ «єОСЕЛЯ ПІД 3% та 7%».

«Кришталеві джерела» - лідер з впровадження програми іпотечного кредитування єОселя. ЖК акредитовано в банках партнерах:

KSM-GROUP один з найбільших забудовників Києва, який дотримується високих стандартів якості будівництва. Компанія зарекомендувала себе як надійного забудовника. Наші житлові комплекси мають всі необхідні документи та задовольняю умовам державних програм. Також ми маємо досвід роботи з учасниками всіх державних програм з відшкодування втраченого майна.

Запрошуємо на консультацію. Центральний відділ продажу  KSM-GROUP – 0443555553.

* діє прив'язка непогашеного залишку до курсу долара згідно НБУ

** детальні умови у відділі продажу.