КОТЕДЖІ

КВАРТАЛ КОТЕДЖІВ «Feofania cottage»

ЛОКАЦІЯ. КРАЩИЙ ПРИРОДНИЙ РЕСУРС КИЄВА

«Feofania cottage» розташований у житловому комплексі «Кришталеві Джерела», в найзеленішому куточку Києва – мальовничій Феофанії в оточенні унікальної природи. В мальовничому місці і в той же час в міській межі, розташовані 2-х поверхові котеджі, загальною площею від 315 кв. м. Будинки безпосередньо оточує прекрасний Хотівський ліс (160 га), у пішохідній досяжності знаходиться садово-парковий комплекс Феофанія (152га), відомий своїм каскадом озер і неповторним ландшафтом. Поряд - історичні й святі місця – Свято - Пантелеймонівський собор, а також павільйон з джерелами кришталевої цілющої води. Щоденно насолоджуватися чистим лісовим повітрям – це рідкісна можливість для жителів мегаполіса!

КОМФОРТ ПРОЖИВАННЯ. ОСОБЛИВИЙ СТИЛЬ ЖИТТЯ

Забудовнику вдалося органічно вписати в живописне природне середовище Феофанії елегантні котеджі, побудовані з червоної цегли. Будинки легко впізнати по унікальному та стильному фасаду. Класична архітектура фасаду, кольорова гама, декоративні елементи, панорамні вікна підкреслюють високий статус будинку. Будинок розташований на власній присадибній ділянці - 0,1 га. Оточення унікальної природи, продумана до дрібниць розвинена інфраструктура нашого комплексу створює затишок та комфорт проживання.
До послуг майбутніх жителів закладено власний парк з фонтаном та зонами відпочинку. Неповторний ландшафтний дизайн території розроблений провідними ландшафтними дизайнерами. Тут можна насолодитись неспішною прогулянкою по «саду ароматів», прогулятись по доріжкам вздовж лісу, погратися з дітьми на сучасному дитячому майданчику або відпочити біля фонтану на головній площі. За 10-15 хвилин мешканці кварталу зможуть дістатися до центра столиці і таких ТРЦ як Магелан, OceanPlaza, Art Mall, Атмосфера.

БЕЗПЕКА:

Цілодобова охорона території комплексу «24/7», відеонагляд.
До послуг жителів будинку - цілодобова диспетчерська служба.
Котеджі здані в експлуатацію.
1 2 3
Поверхи